Продавець ТОВ «Міротекс» розвиває свій бізнес на Prom.ua 12 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
26 відгуків
+380 (44) 334-42-74
ТОВ "Міротекс" Автоматизація обліку електроенергії: АСКОЕ/АСТОЕ, ЛУЗОД, АСЗД miroteks.info@gmail.com
Програмне забезпечення АСКОЕ "Електро облік" ☎044-33-44-274 📧 miroteks.info@gmail.com, фото 2
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Важливо!

Відновлюємо роботу програмного комплексу "Електро облік" після збоїв. Виконуємо сервісне обслуговування й налагоджування

Програмний комплекс для побудови систем обліку та контролю споживання енергоресурсів "Електро облік"

Комплекс програм для системи АСКОЕ дає змогу впроваджувати різні системи комерційного, технічного обліку та диспетчерського контролю для об'єктів енергоспоживання, енергогенерувальних і розподільчих систем. Комплекс може використовуватися самостійно або в складі іншої системи.

Комплекс також може бути використаний для побудови інтегрованих систем обліку різних типів енергоресурсів (електроенергія, вода, газ, тепло та ін.) за наявності в складі системи модулів опитування відповідних пристроїв.

Переваги програмного комплексу:

1. Різноманіття підтримуваних пристроїв.
Встановивши програмний комплекс, вам не доведеться для опитування кожного типу пристрою, що застосовується у Ваших системах, встановлювати окреме програмне забезпечення.

2. Можливість застосування безплатних СУБД.
Застосування таких безплатних систем керування базами даних (СУБД), як MQL, SQLite дає змогу усунути витрати на придбання ліцензії на СУБД у розмірі від декількох тисяч гривень (Server) до декількох тисяч доларів (Oracle).

3. Великий перелік підтримуваних СУБД.
Можливість роботи з такими СУБД, як-от MS SQL Server, MQL, PostgreSQL, Interbase, Sybase, Oracle, Informix, SQLite дає змогу знизити капіталовкладення на впровадження системи завдяки застосуванню вже встановленої СУБД на підприємстві.

4. Потужний механізм оброблення даних.
Механізм оброблення даних дає змогу виконувати математичні розрахунки будь-якої складності з даними, що зберігаються в БД системах, формувати «синтетичні» дані, макети будь-яких типів.
Розрахунки виконуються автоматично, за фактом появи нових значень базових параметрів.

5. Низькі системні вимоги до апаратного забезпечення.
Дає знизити витрати на закупку апаратної частини способом придбання менш продуктивних, а отже, дешевших комп'ютерних систем або використовувати вже наявну комп'ютерну техніку.

6. Незалежні функціональні модулі програмного комплексу.
Підвищують надійність роботи системи загалом, оскільки кожен окремий модуль не впливає на працездатність інших компонентів комплексу.

7. WEB-доступ.
Дає змогу організувати доступ до даних із будь-якої робочої станції, під'єднаної до локальної мережі, без встановлення додаткового спеціалізованого програмного забезпечення. Достатньо лише наявності стандартного web-браузера.

8. Архівування даних.
Для запобігання неконтрольному росту обсягу бази даних, що може спричинити переповнення диска та уповільнення швидкості доступу, у системі є модуль  архівування. Для кожного параметра може бути встановлений час зберігання в основний БД, після чого дані переносяться в БД 2-го рівня. Якщо дані виявилися непотрібними, після закінчення заданого часу дані остаточно видаляються з БД. Додатково можуть бути активізовані процедури резервування даних.

9. Функції моніторингу та контролю.
У разі відхилення контрольованих параметрів від заданих, система формує сповіщення, які можуть бути передані такими способами:

  • надсилання електронною поштою;
  • формування голосового сповіщення;
  • надсилання текстового повідомлення (SMS) на зазначений  мобільний телефон.

Ця функція допоможе уникнути аварійних ситуацій і додаткові витрати в процесі експлуатації обладнання, вчасно проінформувавши про позаштатну ситуацію.

10. Інтеграція із зовнішніми системами.
Використання протоколів DCOM, OPC, ODBC, SOAP/HTTP забезпечує взаємодію з зовнішніми системами.
Для роботи в складі системи комерційного обліку енергії використовуються модулі експорту-імпорту даних у форматі макетів 30817, 30917, 30900 та інших.
Під час роботи в складі диспетчерської системи також використовується режим ретранслятора — прийняті з різних джерел дані видаються на верхній рівень за протоколом IEC870.
Інтеграція із системами диспетчерського контролю й керування (SCADA) здійснюється на базі специфікації OPC (Ole for Process Control) або за протоколом IEC870; з E-business-системами. Для корпоративних замовників пропонуються рішення на базі Web-доступу.

11. Генерація звітів.
Програмний комплекс у разі взаємодії через інтерфейс   дає змогу сформувати звіт будь-якої складності за будь-якими параметрами, що зберігаються в базі даних комплексу. Згенерований звіт може бути збережений у формі файлу MS Excel.

12. Підтримка протоколу телеметрії IEC60870-5-104
Реалізація цього протоколу дає змогу збирати дані з різних вузлів обліку споживача будь-яким зручним для нього способом і передавати ці дані в інші системи.

13. Збирання даних у режимі GPRS.
Програмний комплекс може віддалено збирати дані, використовуючи стільникову мережу GSM-зв'язку як у режимі звичайного додзвону (CSD), так і пакетного передавання даних. Режим дає змогу істотно знизити витрати на оплату зв'язку в тому разі, якщо є велика кількість віддалених пристроїв, що опитуються а також якщо пристрої вимагають частого або постійного (24 години на добу) контролю, оскільки в цьому режимі оплата відбувається за переданий/прийнятий обсяг інформації, а не за час перебування на зв'язку (режим).
Режим IP Telemetry дозволяє модему підтримувати спеціальний GPRS-режим, що відповідає вимогам стандарту DIN 43863-4, так званий протокол IPT, який дає змогу вирішити проблему динамічного IP-адресу, не оплачуючи водночас оператору мобільного зв'язку за надання статичного IP-адресу для SIM-картки. Створення корпоративної IP-мережі також не потрібне. Єдина перевага — сервер, зі встановленим програмним забезпеченням системи обліку, має мати фіксовану («білу») IP-адресу, отриману у будь-якого internet-провайдера. GPRS-модеми всіх об'єктів самостійно під'єднуються до сервера та повідомляють йому свою поточну IP-адресу, у такий спосіб даючи суттєво заощадити на оплаті зв'язку.

14. Гнучкість налаштувань та модульність.
Дає змогу налаштувати систему для роботи з постачальниками електроенергії за регульованим тарифом (ПРТ), постачальниками з нерегульованим тарифом (ПНТ, незалежні постачальники електроенергії) і з гуртовим енергоринком України.

 

15. Збирання даних
Зараз підтримується велика кількість пристроїв (зчитувачі електроенергії, суматори, програмовані логічні контролери та протоколи телемеханіки):

  • Itron ACE 6000, SL7000 (IEC1107, DLMS);
  • Landis&Gyr ZxB (IEC1107), ZMD (IEC1107); ZMG (IEC1107)
  • ЕМН LZQJ (IEC1107);
  • ABB Alpha (протокол FLAG), EuroAlpha (протокол AIN);
  • Elgama LZQM (IEC1107, IEC1142), EMP (IEC1142), EPQS;
  • Сімейство лічильників Elvin ET (IEC1107);
  • КиевПрибор Kaskad (IEC1107);
  • Енергія-9;
  • Енергомера;
  • Меркурій;
  • ОБЛІК ЛО-3Тх;
  • Обчислювачі витрати газу ОЕ22х, ОЕ-VPT;
  • ЦТ5000, IТЕК-210 (протокол ЦBase);
  • Декілька типів лічильників імпульсів;
  • Теплочика Apator LQM-III;
  • Програмовані контролери Kloeckner-Moeller (протокол SUCOM-A);
  • Програмовані контролери Siemens S5 (протоколи RK512, AS511) і S7 (MPI, TCP);
  • Програмовані контролери Matsushita FP2 (протоколи MEWTOCOL-COM/DAT);
  • Програмовний контролер Логіконт S200;
  • ADAM-4xx (пристрої фірми Advantech і сумісні з ними);
  • Інтерфейс MODBUS (контролери фірми Modicon і сумісні).
  • Інтерфейс Phoenix Interbus.

 

В одній станції допускається довільна комбінація модулів (драйверів) і забезпечується їх одночасна робота в межах можливостей апаратних ресурсів (локальна мережа, USB, мультипортові адаптери (RS-232, RS-485, CL), модеми).

Для отримання додаткової інформації звертайтесь до нас:

ТОВ "Міротекс" також пропонує програмне забезпечення "ЕнергоЦентр".

 

Основні
Країна виробникУкраїна
  • Ціна: Ціну уточнюйте

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner