Корзина
20 отзывов
+38(044)3620617
Двухтарифные (многотарифные) счетчики электроэнергии
Производители
Контакты
ООО «Миротекс» (ТОВ «Міротекс»)
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38044362-06-17
+38067326-45-30
+38044500-83-26факс
Александр
УкраинаКиевб. Верховного Совета, 36а, офис 2402660
Карта

Двухтарифные (многотарифные) счетчики электроэнергии

Двухтарифные (многотарифные) однофазные и трехфазные счетчики электроэнергии для бытового использования в квартирах, частных домах и коттеджах. 

С 23.09.2016 вступило в действие постановление правительства Украины, которое позволяет бытовым потребителям электроэнергии самостоятельно выбирать и покупать счетчики электроэнергии, а также обязывает электрораспределительные компании бесплатно выполнить первичную параметризацию счетчика и принять его на свой баланс (п.12 ПКЕЕН):

У разі вибору побутовим споживачем іншого виду тарифу на електричну енергію (…) електророзподільне підприємство надає такому побутовому споживачу послуги з приведення вузла обліку відповідно до вимог нормативно-технічних документів та законодавства протягом трьох днів у містах та п’яти днів у сільській місцевості від дня оплати побутовим споживачем цих послуг.
(…)
У розрахунку вартості з облаштування вузла обліку не враховується вартість роботи з первинної параметризації засобу обліку. Первинна параметризація засобу обліку для побутового споживача забезпечується за рахунок електророзподільного підприємства.
Побутовий споживач має право самостійно придбати засіб обліку, який пройшов державну повірку або метрологічну атестацію (має пломбу з відбитком повірочного тавра), та надати його разом з паспортом засобу обліку електророзподільному підприємству для встановлення на своєму об’єкті.
Під час купівлі засобу обліку побутовий споживач повинен керуватися рекомендаціями електророзподільного підприємства щодо технічних характеристик такого засобу обліку, оприлюдненими на його веб-сайті.

Также энергокомпании обязаны за свой счет выполнять периодическую поверку счетчиков, обслуживание и ремонт (п.17 ПКЕЕН):

Встановлені засоби обліку підлягають періодичній повірці, обслуговуванню та ремонту відповідно до визначеного законодавством порядку.

Періодична повірка, обслуговування або ремонт (у тому числі демонтаж, транспортування та монтаж) засобів обліку здійснюються за рахунок електророзподільного підприємства.

 

facebook twitter
в виде галереив виде списка