Продавець ТОВ «Міротекс» розвиває свій бізнес на Prom.ua 12 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
26 відгуків
+380 (44) 334-42-74
ТОВ "Міротекс" Автоматизація обліку електроенергії: АСКОЕ/АСТОЕ, ЛУЗОД, АСЗД miroteks.info@gmail.com

АСКОЕ - автоматизована система комерційного обліку електроенергії "під ключ"

Компанія «Міротекс» - впровадження повноцінних систем АСКОЕ / АСТОЕ / АСЗД / ЛУЗОД

Що таке АСКОЕ?

Згідно «Кодексу комерційного обліку електричної енергії», затвердженого постановою НКРЕКП № 311 від 14.03.2018 (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/v0311874-18)
АСКОЕ -
це Автоматизована Система Комерційного Обліку Електричної енергії, різновид автоматизованої системи, що складається із засобів вимірювальної техніки, а також з устаткування, що забезпечує збір, обробку, збереження та відображення інформації, засобів зв'язку та синхронізації годині, функціонально об'єднаних для забезпечення комерційного обліку електричної енергії.

Якщо коротко, АСКОЕ - це автоматизована система, що включає:

  • Засоби вимірювання електричної енергії (лічильники електроенергії, вимірювальні трансформатори струму, вимірювальні трансформатори напруги, вторинні ланцюги й інші елементи – нижній рівень АСКОЕ);
  • Канали зв'язку (кабельні лінії, GSM/GPRS канали зв'язку, радіоканали зв'язку, PLC);
  • Сервера (ПК) з встановленим спеціалізованим програмним забезпеченням АСКОЕ (верхній рівень АСКОЕ). 

Для кого необхідна АСКОЕ і ЛУЗОД / АСЗД?

Відповідно до п. 5.13.1 «Кодексу комерційного обліку електричної енергії», об'єкти з рівнем напруги до 1000 В з приєднаною потужністю більше 150 кВт і всі об'єкти з рівнем напруги вище 1000 В повинні мати функцію дистанційного зчитування лічильників електроенергії. Для цього вони повинні бути обладнані автоматизованою системою збору даних (АСЗД (ЛУЗОД ) або автоматизованої системи комерційного обліку електроенергії (АСКОЕ).

Найчастіше встановлення ЛУЗОД / АСЗД є вимогою відповідної енергокомпанії по відношенню до споживачів, які підпадають під вимоги п. 5.13.1 ККОЕЕ. АСКОЕ – це розширення ЛУЗОД або ж повне впровадження АСКОЕ, що виконується за потребою або бажанням споживача.

Наші послуги з впровадження системи АСКОЕ (АСКОЕ) дають можливість споживачеві електроенергії знизити витрати на електроенергію, здійснити контроль за збереженням енергії, а також уникнути штрафів за перевищення лімітів потужності та споживання електроенергії.

Комплексний підхід до створення систем АСКОЕ

Ми виконуємо повний комплекс робіт по впровадженню систем обліку енергії АСКОЕ:

  • аудит системи обліку енергоресурсів підприємства;
  • розробка технічного завдання та робочого проекту;
  • поставка та монтаж обладнання;
  • пусконалагоджувальні роботи;
  • проведення метрологічної атестації;
  • введення системи в експлуатацію та оформлення всіх необхідних документів.

Наші переваги

Ми використовуємо якісне обладнання європейських виробників, таких як Landis+Gyr (Швейцарія), Itron (Франція/США), Iskra (ISKRAEMECO, Словенія), Elgama (Литва), Satec (Ізраїль). За бажанням Замовника можемо для встановлення АСКОЕ використовувати існуюче обладнання.

На всі роботи та обладнання надається гарантія 12 місяців. Ми встановлюємо системи обліку енергії «під ключ» і завжди готові обговорити з Замовником різні умови співпраці.

Ми допоможемо заощадити електроенергію правильно!

Бажаєте запитати — телефонуйте за номером 044-362-06-17, напишіть нам електронний лист на адресу mirotex.tov@gmail.com або залиште повідомлення на сайті. Наші компетентні співробітники оперативно відреагують на ваше звернення та проконсультують.

Вибирайте професіоналів - вибирайте "Міротекс"!

ГалереяСписок

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner