Продавець ТОВ «Міротекс» розвиває свій бізнес на Prom.ua 12 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
26 відгуків
+380 (44) 334-42-74
ТОВ "Міротекс" Автоматизація обліку електроенергії: АСКОЕ/АСТОЕ, ЛУЗОД, АСЗД miroteks.info@gmail.com
ЛУЗОД (ЛОСОД) — що це, кому та навіщо це потрібно?  ☎044-33-44-274 📧 miroteks.info@gmail.com, фото 2
Опис
Інформація для замовлення

Для кого призначений ЛУЗОД/АСЗД?

Відповідно до п.5.13.1 «Кодексу комерційного обліку електроенергії», об'єкти з рівнем напруги до 1000 В із приєднаною потужністю понад 150 кВт і всі об'єкти з рівнем напруги вище 1000 В мають мати функцію дистанційного зчитування лічильників електроенергії. Для цього вони мають бути обладнані  автоматизованою системою збору даних АСЗД (ЛУЗОД) або автоматизованою системою комерційного обліку електроенергії - АСКОЕ.

Наше основне завдання — встановити вам ЛУЗОД своєчасно, якісно та в повному обсязі!

 

Для отримання додаткової інформації звертайтесь до нас:

 

Що таке ЛУЗОД і АСЗД?

Втративші чинність «Правила користування електричною енергією» (ПКЕЕ) (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0417-96) містили визначення ЛУЗОД  –  "локальне устаткування збору та обробки даних. Улаштована з метою розрахунків за спожиту електричну енергію сукупність засобів обліку (або один засіб обліку), які забезпечують вимірювання, збір, накопичення, оброблення результатів вимірювань за відповідними періодами часу (формування первинної вимірювальної інформації) про обсяги і параметри потоків електричної енергії та значення споживаної потужності на окремій площадці вимірювання та мають інтерфейс дистанційного зчитування даних для роботи в складі автоматизованої системи комерційного обліку електричної енергії. "

Чинний «Кодекс комерційного обліку електричної енергії» (ККОЕЕ) замість ЛУЗОД містить нове визначення: АСЗД - автоматизована система збору даних комерційного обліку - різновид автоматизованої системи, що складається з підсистеми збору даних комерційного обліку та підсистеми керування лічильниками електричної енергії. Функції у АСЗД майже ті самі, що й у ЛУЗОД.

 

Як встановити ЛУЗОД/АСЗД безкоштовно?

Ви можете розширити функції ЛУЗОД до АСКОЕ і отримати повний контроль над вашим енергоспоживанням. Перейшовши на вигідніші тарифи, а також врахувавши всі енерговтрати, Ви зможете істотно заощадити та повністю окупити встановлення ЛУЗОД і АСКОЕ впродовж декількох місяців.

Доплата за впровадження АСКОЕ на базі ЛУЗОД становить у середньому 25% від загальної вартості. Водночас, чим більша система, тим дешевша питома вартість встановлення АСКОЕ.

 

Порядок впровадження ЛУЗОД/АСЗД

Впровадження ЛУЗД/АСЗД виконується за кілька етапів:

  1. Розроблення та узгодження з енергопостачальною компанією технічного завдання та робочого проєкту.
  2. Постачання та монтаж відповідного обладнання.
  3. Комплекс пуско-налагоджувальних робіт системи ЛУЗОД (АСЗД).
  4. Здавання ЛУЗОД (АСЗД) у  експлуатацію.
Всі бюрократичні питання ми беремо на себе!

ТОВ «Міротекс» виконує повний комплекс робіт з впровадження систем ЛУЗОД / АСКОЕ: проектування, монтаж, налагодження, введення в експлуатацію, сервісне обслуговування ЛУЗОД/АСКОЕ, а також розширення функціональності ЛУЗОД до АСКОЕ.

 

Для отримання додаткової інформації звертайтесь до нас:

 

  • Ціна: Ціну уточнюйте

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner